Numer rachunku:14 2910 0006 0000 0000 0485 9827
Suma kontrolna:14 (poprawna)
Kraj Banku:PL
Numer Banku: 29100006
Numer Konta w banku:0000000004859827
Nazwa Banku:
Adres Banku:
SWIFT:
Elixir:
Pośrednik Elixir:
Euro-Elixir:
Pośrednik Euro-Elixir:
ID konta:69276066
Godziny sesji:
Sesje przychodzące:
Komentarze dla konta 14 2910 0006 0000 0000 0485 9827
Oglądasz komentarze: 1-1/1
#ID:000000042853 2024-03-28 18:50:03, Dana
W dniu 28.03.2024r. z mojego konta bez mojej wiedzy na konto nr14 2910 0006 0000 0000 048509827 bez mojego udziału i wiedzy zostały przelane w trybie pilnym pieniądze w kwocie 2000zł. Były to ostatnie pieniądze jakie miałam na życie. Oprócz tego posiadacz tego konta próbował zwiększyć mój limit kredytowy. Nie udało się to ponieważ Bank zadzwonił celem potwierdzenia takiego wniosku, którego nie składałam. W tym momencie moje konto zostało zablokowane przez bank. Nie dość, że nie mam pieniędzy a moje konto jest zdebetowane to jeszcze mam blokadę. Dane posiadacza konta w moim mniemaniu są fałszywe to Longin Gacyk. Wyczytałam w interii, że osoba o tym imieniu i nazwisku zmarła w 2019r. Mam nadzieję , że AION Bank S.A Spółka Akcyjna Oddział W Polsce ul. Dobra 40 00-344 Warszawa do którego należy podane wyżej konto pomoże odzyskać ukradzione mi pieniądze. Chyba, że ten bank jest tylko po to aby pomagać i chronić tych złodziei.
Oglądasz komentarze: 1-1/1
Dodaj Komentarz
Pseudonim*:
E-mail:
Przepisz kod*:

Komentarz*:

Zobacz wszystkie konta tego oddziału

Dlaczego warto korzystać z serwisu jakitobank.pl

Baza wiedzy

W tym dziale możesz dowiedzieć się więcej na temat działania bankowości oraz różnych systemów płatności w Polsce i na świecie. Chętnie pomagamy naszym użytkownikom odpowiadając na ich pytania. Jeśli masz jakiś problem tutaj możesz zadać pytanie.

Czytaj więcej »

Zarejestruj się!

Jeżeli chcesz modyfikować swoje komentarze, wysyłać wiadomości do innych użytkowników oraz korzystać z wielu innych funkcji serwisu musisz się zarejestrować. Nie wysyłamy spamu do naszych użytkowników, wymagamy podania jedynie e-maila.

Czytaj więcej »

API dla aplikacji

Jeżeli jestes deweloperem i tworzysz aplikację, która weryfikuje numer rachunku, prezentuje godziny sesji ELIXIR lub wyświetla nazwę banku przygotowaliśmy dla Ciebie API aplikacyjne. Od dziś Twoja aplikacja zaprezentuje zawsze aktualne dane!

Czytaj więcej »

Wsparcie

Jeżeli masz jakiś problem, zawsze możesz skontaktować się z nami korzystając z formularza kontaktowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Jeżeli odpowiedź znajduje się w bazie skierujemy Cię pod odpowiedni adres.

Kontakt »

Często zadawane pytania


Co to jest numer IBAN?

IBAN (ang. International Bank Account Number - Międzynarodowy Numer Rachunku Bankowego) to międzynarodowy standard numeracji kont bankowych. Został stworzony aby wyeliminować problemy związane z występowaniem różnych standardów bankowości w krajach Unii Europejskiej. Więcej informacji możesz znaleźć w Bazie wiedzy.

Co to jest kod SWIFT?

Kod SWIFT to zwyczajowo przyjęta w Polsce nazwa nadanego przez organizację SWIFT kodu BIC (ang. Bank Identifier Code) służącego do identyfikacji banków i innych instytucji finansowych podczas realizacji przelewów międzynarodowych. Sprawdź także informacje na temat kodu SWIFT w naszej bazie wiedzy.

Jak sprawdzić do kogo należy konto bankowe?

Niestety, ale nie ma technicznej możliwości aby uzyskać na 100% pewną informację do kogo należy rachunek. Banki nie udostępniają danych właścicieli kont, a także nie weryfikują poprawności tych danych podczas wykonywania przelewów. Jedyna możliwość to weryfikacja numerów kont oraz uczciwości właścicieli dzięki komentarzom innych uzytkowników. Jednak należy pamiętać że taka weryfikacja nie daje 100% pewności.

Co to jest suma kontrolna numeru IBAN i jak się ją liczy?

Suma kontrolna służy do sprawdzenia poprawności numeru IBAN. Znajduje się ona na początku numeru IBAN, zaraz po dwuliterowym kodzie kraju. Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółow zapraszamy do Bazy Wiedzy.

W naszej bazie wiedzy znajdziesz wiele ciekawych informacji na temat numerów kont, bankowości, systemów płatności oraz kart płatniczych. Dowiesz się jak zweryfikować uczciwość sprzedającego oraz w jakis sposób działają oszuści wyłudzający pieniądze w Internecie. W Bazie Wiedzy znajdziesz także odpowiedzi na często zadawane pytania. Zapraszamy!

Baza wiedzy »