Numer rachunku:93 1140 2004 0000 3802 7740 2098
Suma kontrolna:93 (poprawna)
Kraj Banku:PL
Numer Banku: 11402004
Numer Konta w banku:0000380277402098
Nazwa Banku: MBANK mBank Oddział Bankowości Detalicznej
Adres Banku:al.Piłsudskiego 3 90-368 Łódź
SWIFT:
Elixir:Elixir bezpośredni Aktywny
Pośrednik Elixir:MBANK mBank Oddział Bankowości Detalicznej
Euro-Elixir:
Pośrednik Euro-Elixir:
ID konta:14900407
Godziny sesji:
Sesje przychodzące: 12.00
15.00
18.15
Sesje wychodzące06.00
10.00
13.30
Komentarze dla konta 93 1140 2004 0000 3802 7740 2098
2018-01-29 11:13:20, magda m.
nowy oszust na olx Przemysław Romanowski Ul. Brzeska 9/7 55-200 Oława 93 1140 2004 0000 3802 7740 2098
2018-01-30 09:43:38, Angela
wszystkie oszukane osoby proszone sa o kontakt sprawa zostala zgloszona na policje czym nas wiecej tym lepiej
2018-01-30 21:51:14, Angela
Bardzo proszę wszystkie osoby oszukane przez tego Pana zgłaszać do najbliższego komisariatu,Ja już zgłosiłam,wystarczy tylko wydrukowana rozmowa z tym Panem oraz potwierdzenie wykonania przelewu,czym więcej osob zgłosi oszustwo tym większe szanse że go znajdą i ukarają.
2018-02-01 13:07:10, maria
witam, rozniez zostalam oszukana przez tego kogos, nie mam jak teraz zgłosic sprawe na policje ale w nastepnym tygodniu to zrobie, niby 60 zł ale dla zasady trzeba to zrobic, super ze znalazlam Wasza rozmowe,bo w kupie siła, pozdrawiam
2018-02-04 22:10:35, Przemysław Romanowski
Informuję że jeżeli komentarze z moim imieniem i nazwiskiem nie zostaną ściągnięte ze strony sprawę zgłaszam na Policję. Jeżeli państwo nie wiecie z kim dokonujecie transakcji to przed ustaleniem tego faktu nie macie prawa osądzać osoby nie mającej z tym nic wspólnego. Przypadkiem dowiedziałem się że niby mieszkam w Oławie i coś sprzedaję na różnych stronach. Oświadczam że ktoś pod moje dane się podszywa a ja w Oławie nigdy nie mieszkałem i nie mam z tym nic wspólnego. Jeżeli państwo chcecie znaleźć oszusta to nic prostszego jak zgłosić sprawę na Policję a oni powinni sprawdzić IP komputera z którego te ogłoszenia były wystawiane jak również numer rachunku bankowego gdzie państwo pieniądze wysyłacie bo przecież ktoś z tego konta musi je wypłacać. Ja Przemysław Romanowski nie pozwolę sobie na psucie mojego dobrego imienia na które przez lata pracowałem.
2018-02-05 14:09:01, anonim
Romanowskich jest jak mrówków w Polsce więc skąd niby wiadomo ze chodzi akurat o Pana skoro Pan nigdy nie mieszkał w Oławie.A moze to Pan nas wszystkich oszukał i okradł i moze poprostu chce miec Pan znow czyste konto zeby móc dalej oszukiwać ludzi?
2018-02-05 14:15:34, anonim
A moze to na Pana konto wpłynęły nasze pieniądze i może dlatego takie poruszenie...to w takim razie czekamy na zwrot naszych pieniędzy.
2018-02-05 23:41:43, straznik7
Gdyby dobrze czytać komentarze ktoś podał moje imię nazwisko oraz dane firmy która od dawna jest zamknięta, w ten sposób nie trudno się domyślić że chodzi o mnie. Na szczęście jedna z osób poinformowała mnie o tym fakcie dlatego o tym oszustwie wiem. Chyba sprawdzacie komu wpłacacie pieniądze i na jakie konto a później to już nie trudno ustalić kto jest właścicielem konta oraz komputera z którego ogłoszenia były wystawiane. Wystarczy zgłosić ten fakt na Policji i przypilnować swojej sprawy. Ze swojej strony daję państwu jeden dzień na ściągnięcie opinii o mnie, ponieważ to nie ja was oszukałem a w tym momencie jest to przestępstwo i nie pomoże przy tym konto anonimowe.
2018-02-08 15:05:21, Olga
Ja też zapłaciłam 316 zł i również idę na Policję.
2018-02-13 12:19:27, magda m.
a tak poza tym konta nie są anonimowe i każdy może tu pisać zwłaszcza ten który został oszukany aby przestrzec innych przed takimi perfidnymi ludźmi którzy żerują i wyłudzają pieniądze a to faktycznie jest przestępstwo ścigane z art.286 par.1 k.k. a to tak gdyby ktoś nie znał treści :))) Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
2018-02-13 12:32:16, magda m.
nikt nie podał nazwy firmy tylko dane które zostały oficjalnie przesłane na portalu olx do zapłaty jeżeli nie mieszka Pan w Oławie pod tym adresem i na tej ulicy i nie ma Pan konta o takim numerze to nie rozumiem o co Panu chodzi ??? dlaczego się Pan bulwersuję sprawą która Pana nie dotyczy czy Jan Kowalski jest w Polsce jeden podejrzewam że wielu ............ i tak mogło być w tym przypadku po prostu zbieżność nazwiska i imienia , proszę się nie martwić sprawa zgłoszona na Policji ustalą dane i IP komputera i wtedy będzie wiadomo kto to czy to Pan czy ktoś inny oszukuje a to już przestępstwo i chyba tak trochę nieładnie ............. serdecznie pozdrawiam i piszcie trzeba tępić wszystkich oszustów nawet tych którzy wyłudzaj tylko lub aż 30 zł
2018-02-13 12:56:31, magda m.
jak się dłużej zastanawiam to wydaje mi się że powinno Panu zależeć na znalezieniu osoby która "rzekomo" się pod Pan podszywa tj. używa Pan imienia i nazwiska i adresu ??? a tu jest odwrotnie Pan się bulwersuje że ludzie próbują ostrzec innych przed OSZUSTEM oraz odzyskać pieniądze i szukają osoby która ich oszukała ............................
2018-02-13 14:45:15, straznik7
Ja się nie bulwersuję tym że szukacie państwo oszusta tylko denerwuje mnie to jak ktoś łatwo może zepsuć opinię drugiej osobie. W chwili obecnej widzę że moje dane zostały ściągnięte więc nie ma problemu. Ja osobiście nie mam czasu chodzić na Policję bo nie mieszkam w Polsce. Dzwoniłem jednak na Komisariat w Oławie żeby wyjaśnić tą sprawę ale wydaje mi się że nie są tym zainteresowani. Jedyne co usłyszałem to nie to że sprawdzą numer konta i IP komputera faktycznego oszusta ale informację że szukają osoby na której dane było założone konto na OLX. Jest to w pełni żenujące i standardowo nic zapewne w sprawie nie zrobią a oszust będzie działał dalej. Dzisiaj założył konto na moje dane a jutro może założyć na kogoś z państwa. Ja ze swojej strony życzę państwu wytrwałości i znalezienia oszusta który mam nadzieję poniesie za to słuszną karę.
Dodaj Komentarz
Pseudonim*:
E-mail:
Przepisz kod*:

Komentarz*:

Zobacz wszystkie konta tego oddziału

Dlaczego warto korzystać z serwisu jakitobank.pl

Baza wiedzy

W tym dziale możesz dowiedzieć się więcej na temat działania bankowości oraz różnych systemów płatności w Polsce i na świecie. Chętnie pomagamy naszym użytkownikom odpowiadając na ich pytania. Jeśli masz jakiś problem tutaj możesz zadać pytanie.

Czytaj więcej »

Zarejestruj się!

Jeżeli chcesz modyfikować swoje komentarze, wysyłać wiadomości do innych użytkowników oraz korzystać z wielu innych funkcji serwisu musisz się zarejestrować. Nie wysyłamy spamu do naszych użytkowników, wymagamy podania jedynie e-maila.

Czytaj więcej »

API dla aplikacji

Jeżeli jestes deweloperem i tworzysz aplikację, która weryfikuje numer rachunku, prezentuje godziny sesji ELIXIR lub wyświetla nazwę banku przygotowaliśmy dla Ciebie API aplikacyjne. Od dziś Twoja aplikacja zaprezentuje zawsze aktualne dane!

Czytaj więcej »

Wsparcie

Jeżeli masz jakiś problem, zawsze możesz skontaktować się z nami korzystając z formularza kontaktowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Jeżeli odpowiedź znajduje się w bazie skierujemy Cię pod odpowiedni adres.

Kontakt »

Często zadawane pytania


Co to jest numer IBAN?

IBAN (ang. International Bank Account Number - Międzynarodowy Numer Rachunku Bankowego) to międzynarodowy standard numeracji kont bankowych. Został stworzony aby wyeliminować problemy związane z występowaniem różnych standardów bankowości w krajach Unii Europejskiej. Więcej informacji możesz znaleźć w Bazie wiedzy.

Co to jest kod SWIFT?

Kod SWIFT to zwyczajowo przyjęta w Polsce nazwa nadanego przez organizację SWIFT kodu BIC (ang. Bank Identifier Code) służącego do identyfikacji banków i innych instytucji finansowych podczas realizacji przelewów międzynarodowych. Sprawdź także informacje na temat kodu SWIFT w naszej bazie wiedzy.

Jak sprawdzić do kogo należy konto bankowe?

Niestety, ale nie ma technicznej możliwości aby uzyskać na 100% pewną informację do kogo należy rachunek. Banki nie udostępniają danych właścicieli kont, a także nie weryfikują poprawności tych danych podczas wykonywania przelewów. Jedyna możliwość to weryfikacja numerów kont oraz uczciwości właścicieli dzięki komentarzom innych uzytkowników. Jednak należy pamiętać że taka weryfikacja nie daje 100% pewności.

Co to jest suma kontrolna numeru IBAN i jak się ją liczy?

Suma kontrolna służy do sprawdzenia poprawności numeru IBAN. Znajduje się ona na początku numeru IBAN, zaraz po dwuliterowym kodzie kraju. Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółow zapraszamy do Bazy Wiedzy.

W naszej bazie wiedzy znajdziesz wiele ciekawych informacji na temat numerów kont, bankowości, systemów płatności oraz kart płatniczych. Dowiesz się jak zweryfikować uczciwość sprzedającego oraz w jakis sposób działają oszuści wyłudzający pieniądze w Internecie. W Bazie Wiedzy znajdziesz także odpowiedzi na często zadawane pytania. Zapraszamy!

Baza wiedzy »