Numer rachunku:53 1470 0002 2013 7285 3000 0001
Suma kontrolna:53 (poprawna)
Kraj Banku:PL
Numer Banku: 14700002
Numer Konta w banku:2013728530000001
Nazwa Banku: EBSA Centrala
Adres Banku:ul.św.Mikołaja 72 50-126 Wrocław
SWIFT:
Elixir:Elixir bezpośredni Aktywny
Pośrednik Elixir:EBSA Centrala
Euro-Elixir:
Pośrednik Euro-Elixir:
ID konta:19402950
Godziny sesji:
Sesje przychodzące: 10.30
14.30
16.30
Sesje wychodzące08.00
11.30
14.30
Komentarze dla konta 53 1470 0002 2013 7285 3000 0001
Oglądasz komentarze: 1-2/2
#ID:000000025609 2018-12-06 00:49:05, Motyl
Kolejny oszust na Olx!!! Nie wpłacajcie na ten numer konta!! Oszust podszywa się pod nieistniejący już sklep w Łodzi ze sprzętem RTV !!!! Na Olx często zmienia nicki czasem kobieta np. Ewelina czasem Tomek ale to ta sama osoba!!!Podaje jakieś bzdurne kody rabatowe na zniżki!!Po przelaniu kasy na konto kontakt się zupełnie urywa a konto likwiduje po czym zakłada nowe. Sprawa już zgłoszona na policji.
#ID:000000025635 2018-12-06 21:54:46, Damian
Witam! Proszę uważać na wszystkich związanych z tym numerem konta!! To są oszuści !!!! wystawiają produkt na OLX.pl gdy ktoś jest zainteresowany kupnem przekierowują na stronę fikcyjnego sklepu podając również kod rabatowy na wybraną rzecz! Po wpłacie pieniędzy na konto bankowe, konto z olx.pl zostaje usuniete!! Nie ma żadnego kontaktu ani towaru!! Oszuści podają się za firmę która od 8 lat nie istnieje(wiem to ponieważ dodzwoniłem się do prawdziwego właściciela NIP). NIE MA PIENIEDZY, KONTATKU I TOWARU!! TO OSZUŚCI!! PROSZĘ NIE SUGEROWAĆ SIĘ POZYTYWNYMI KOMENTARZAMI NA STRONIE RTVtim.pl PONIEWAŻ WYSTAWIA JE SAM OSZUST!!! prawdziwe komentarze dla tego sklepu kończą się 22 lipca 2009 a od 26 listopada 2018 dodaje co parę min. ten pajac.Nie chcąc stracić pieniędzy nie kupujcie z tego fikcyjnego sklepu!!!!!!
Oglądasz komentarze: 1-2/2
Dodaj Komentarz
Pseudonim*:
E-mail:
Przepisz kod*:

Komentarz*:

Zobacz wszystkie konta tego oddziału

Dlaczego warto korzystać z serwisu jakitobank.pl

Baza wiedzy

W tym dziale możesz dowiedzieć się więcej na temat działania bankowości oraz różnych systemów płatności w Polsce i na świecie. Chętnie pomagamy naszym użytkownikom odpowiadając na ich pytania. Jeśli masz jakiś problem tutaj możesz zadać pytanie.

Czytaj więcej »

Zarejestruj się!

Jeżeli chcesz modyfikować swoje komentarze, wysyłać wiadomości do innych użytkowników oraz korzystać z wielu innych funkcji serwisu musisz się zarejestrować. Nie wysyłamy spamu do naszych użytkowników, wymagamy podania jedynie e-maila.

Czytaj więcej »

API dla aplikacji

Jeżeli jestes deweloperem i tworzysz aplikację, która weryfikuje numer rachunku, prezentuje godziny sesji ELIXIR lub wyświetla nazwę banku przygotowaliśmy dla Ciebie API aplikacyjne. Od dziś Twoja aplikacja zaprezentuje zawsze aktualne dane!

Czytaj więcej »

Wsparcie

Jeżeli masz jakiś problem, zawsze możesz skontaktować się z nami korzystając z formularza kontaktowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Jeżeli odpowiedź znajduje się w bazie skierujemy Cię pod odpowiedni adres.

Kontakt »

Często zadawane pytania


Co to jest numer IBAN?

IBAN (ang. International Bank Account Number - Międzynarodowy Numer Rachunku Bankowego) to międzynarodowy standard numeracji kont bankowych. Został stworzony aby wyeliminować problemy związane z występowaniem różnych standardów bankowości w krajach Unii Europejskiej. Więcej informacji możesz znaleźć w Bazie wiedzy.

Co to jest kod SWIFT?

Kod SWIFT to zwyczajowo przyjęta w Polsce nazwa nadanego przez organizację SWIFT kodu BIC (ang. Bank Identifier Code) służącego do identyfikacji banków i innych instytucji finansowych podczas realizacji przelewów międzynarodowych. Sprawdź także informacje na temat kodu SWIFT w naszej bazie wiedzy.

Jak sprawdzić do kogo należy konto bankowe?

Niestety, ale nie ma technicznej możliwości aby uzyskać na 100% pewną informację do kogo należy rachunek. Banki nie udostępniają danych właścicieli kont, a także nie weryfikują poprawności tych danych podczas wykonywania przelewów. Jedyna możliwość to weryfikacja numerów kont oraz uczciwości właścicieli dzięki komentarzom innych uzytkowników. Jednak należy pamiętać że taka weryfikacja nie daje 100% pewności.

Co to jest suma kontrolna numeru IBAN i jak się ją liczy?

Suma kontrolna służy do sprawdzenia poprawności numeru IBAN. Znajduje się ona na początku numeru IBAN, zaraz po dwuliterowym kodzie kraju. Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółow zapraszamy do Bazy Wiedzy.

W naszej bazie wiedzy znajdziesz wiele ciekawych informacji na temat numerów kont, bankowości, systemów płatności oraz kart płatniczych. Dowiesz się jak zweryfikować uczciwość sprzedającego oraz w jakis sposób działają oszuści wyłudzający pieniądze w Internecie. W Bazie Wiedzy znajdziesz także odpowiedzi na często zadawane pytania. Zapraszamy!

Baza wiedzy »